جام جم انلاین:سریال‌های تلویزیونی آمریکایی از جمله سریال لاست که مدتی قبل به پایان رسید در کشور چین بسیار پرطرفدار بوده‌ و در سال‌های اخیر علاقه مردم چین…

به دلیل استقبال مردم چین از سریال‌های خارجی، شبکه‌های تلویزیونی این کشور به دنبال استفاده از بازیگران مشهور خارجی در سریال‌های خود هستند.

به دلیل افزایش ارتباطات مردم کشور چین با کشورهای خارجی به ویژه کشورهای اروپایی در سالهای اخیر و آشنایی مردم این کشور با فرهنگ غربی که حاصل آن استقبال چشم‌گیر مردم چین از فیلم‌های تولیدشده در کشورهای غربی به ویژه هالیوود است، شبکه‌های تلویزیونی این کشور قصد دارند تا در راستای جذب بیشتر مخاطب، از بازیگران مشهور خارجی در سریال‌های خود استفاده کنند.
به گزارش شینهوا، سریال‌های تلویزیونی آمریکایی از جمله سریال لاست که مدتی قبل به پایان رسید در کشور چین بسیار پرطرفدار بوده‌ و در سال‌های اخیر علاقه مردم چین به سریال‌های تلویزیونی رشد چشم‌گیری داشته است.
با این وجود در کشور چین محدودیت‌های برای استفاده از نیروی کار خارجی و هم‌چنین پخش تولیدات تلویزیونی دیگر کشورها وجود دارند که پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک برطرف شوند.منبع:
http://persianload.com